O NÁS

na webu artplanet.cz

artplanet.cz  je portál kreativní a řemeslné tvorby, který zprostředkovává vybraným a prověřeným českým a slovenským designérům, kreativním tvůrcům, výrobcům a řemeslníkům prodej originálních výrobků v různých kategoriích od oděvní originální tvorby, módních doplňků, obuvi, kabelek, šperků pro ženy, muže i děti v široké škále barev a velikostí až po keramiku, sklo, vybavení bytů, umění, domácí dobroty, produkty pro domácí mazlíčky,  kurzy, návody a materiál pro tvoření.

 

artplanet.cz  je elektronický multishop, který umožňuje všem zájemcům, kteří se rádi obklopují zajímavými originálními výrobky, a rozhodli se podporovat domácí tvůrce, nákup krásných nápaditých produktů za přijatelné ceny, ve kterých je vždy obsažen kus lásky, umu, pečlivého zpracování, kreativní tvořivosti, originálního pojetí a poctivé práce.

 

Nejste-li tvořivý typ, ale móda, styl, užitý design a umění vás baví a zajímá, necháte se inspirovat módními trendy, nebo byste rádi kreativně pojali výzdobu Vašeho bytu či domu, na  artplanet.cz najdete nepřeberné množství limitovaných kolekcí produktů  na jednom místě. Je to skvělá inspirace. Najděte zde svůj výjimečný styl a dotáhněte ho k dokonalosti.

Chcete-li být informování o dění a novinkách na artplanet.cz, přihlaste se k odběru newsletteru, nebo se staňte našimi fanoušky na našem  Facebookovém profilu.

Váš artplanet.cz